Tomáš VolfReference → Harmonogram článků

Ukázka projektu

  • Datum: 20.1.2012
  • Klient: StudentPoint - Technologie & Hry
  • Adresa projektu: Uzavřená aplikace

Cíl projektu

Překódování šablony určené pro administraci. Naprogramování uživatelského rozhraní, statistik a správy uživatelů. Vytvoření interaktivního ovládání.

Kódování

Jedná se o překódovanou šablonu Xadmin, která je určená pro administrace. Částečně jsem upravil i její vzhled a přeprogramoval několik menších grafických efektů.

Programování na straně klienta

Celé uživatelské rozhraní je interaktivní, čili všechny úpravy jsou ihned viditelné bez nutnosti obnovy stránky. Změny jsou doplněny příjemnými efekty pro lepší přehled o aktuálním stavu harmonogramu.

Programování na straně serveru

Aplikace hlídá veškeré případy při zadávání či upravování dat a kontroluje práva na dané akce. Příspěvky v harmonogramu mají několik stavů, podle kterých se řadí a započítávají do statistik.

Statistiky jsou dostupné u každého redaktora (uživatele) zvlášť, či v jednom přehledu dohromady. Dále jsou k dispozici globální statistiky celé redakce.

Editoři (administrátoři) mají možnost všechny redaktory upravovat, každý redaktor si může měnit přístupové heslo a přihlašovací jméno.

Zhodnocení klienta

„Design této webové aplikace je naprosto ideálního parametru a srovnatelný i s profesionálními produkty. Veškerá administrace aplikace je naprosto přehledná, intuitivní a to po všech stránkách, takže není potřeba ani žádného školení potenciálních uživatelů. Stejně tak i správa osobního profilu či profilu ostatních uživatelů je velmi pohotová a dobře promyšlená, aby zapadala do současného vývojového trendu aplikací. Statistiky obsahují všechny důležité a běžně dohledávatelné informace, které člověk potřebuje - není tedy opravdu co vytknout. Se vším jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.“

Použité technologie

  • Grafické úpravy
  • HTML a CSS
  • jQuery a AJAX
  • PHP a MySQL

Náhodné zhodnocení

Róbert Palúch

„S výsledkom som naprosto spokojný, aj so spoluprácou. Reakcie boli pohotové a dolaďovanie webu bezproblémové. Administrácia je prehľadná a jednoduchá. Výsledok úplne napĺňa moje očakávania.“


© 2012 - 2021 Tomáš Volf. Grafický návrh: Luiszuno.com