Tomáš VolfHotová řešení

Během svého působení na poli webdesignu jsem si vyzkoušel mnoho předpripravených aplikací a většinou se jednalo o zbytečně složité či chybující práce, a proto sem tam hodlám uveřejnit něco z vlastní dílny.

Tyto práce budou ke stažení a použití zcela zdarma. Potěší mě zanechání zpětného odkazu.

Beautiful titles

Ukázka řešení

Možnost nastavení vzhledu a chování titulků. Správa i instalace je snadná i pro začátečníky. Aplikace má širokou paletu možností, která z ní dělá aplikaci vhodnou pro všechny.

Více informací


Náhodné zhodnocení

Martin Mulač

„Web vytvořený Tomášem Volfem mi vyhovuje na 100%. Výborně tam spojil vizuální část s obsahovou. Myslím, že má webová prezentace je naprosto adekvátní k mým potřebám. Na jeho práci bych rád vyzdvihl zařazení webu na první místa vyhledávačů. Oceňuji hlavně jeho geniální schopnosti a flexibilitu při vytváření prezentace mého umění. Tyto stránky, které soustavně aktualizuje a mimo jiné prezentuje, dostávají širší rozměr díky jeho osobitému přístupu k autorovi. Neměl jsem žádný konflikt s ním ani s jeho dílem. Myslím si, že Tomáš Volf nehledí jen na finanční částku, ale hlavně na kvalitu a osobitost jednotlivce. Proto bych chtěl jeho tvorbu vřele doporučit.“


© 2012 - 2024 Tomáš Volf. Grafický návrh: Luiszuno.com